Öppettider & kontakt

Du hittar oss på Eidevägen 1 i Föllinge.

Vi har öppet:
Måndag–fredag 07.00-17.00
1 maj–30 augusti även lördagar kl. 09.00-13.00

Telefon (vxl): 0645-101 02
E-post: info@follingesag.se

Hans
Hans
Ägare/Säljare bygg
0645-10154
hans@follingesag.se

 Erik 3
Erik
Säljare butik, bygg & industri
0645-10158
erik@follingesag.se

Crille
Crille

Säljare butik,bygg bil & industri
0645-10167
christoffer@follingesag.se

Ann-Louise
Ann-Louise
Säljare butik, artikeladministration
0645-10102
annlouise@follingesag.se.

Bella3
Bella

Ekonomi
0645-10169
bella@follingesag.se

Håkan Jontegård
Håkan
Säljare butik,bygg & industri
0645-10153
hakan@follingesag.se

Christoffer
Christoffer
Lagerlogistik
.
.

Bengan
Bengt-Åke

Säljare butik

.

.Rasmus 2
Rasmus

Lagerlogistik

.

Patrik 2
Patrik

Ägare/Säljare bygg bil & industri
0645-10155
patrik@follingesag.se

OO
Olof
Säljare bygg
0645-10150
olof@follingesag.se

Håkan 3
Håkan
Lagerlogistik

,

Emil 2
Emil

Lagerlogistik

 

DSC_0317

Comments are closed.