Öppettider & kontakt

Du hittar oss på Eidevägen 1 i Föllinge.

Vi har öppet:
Måndag–fredag 07.00-17.00
1 maj–30 augusti även lördagar kl. 09.00-13.00

Telefon (vxl): 0645-101 02
E-post: info@follingesag.se

Hans
Hans
Ägare/Säljare bygg
0645-10154
hans@follingesag.se

Dan
Dan
Ägare/Säljare bygg

dan@follingesag.se


Crille

Säljare butik,bygg bil & industri
0645-10167
christoffer@follingesag.se

Ann-Louise
Ann-Louise
Säljare bygg
0645-10102
annlouise@follingesag.se

Håkan
Säljare bygg
0645-10102
hakan@follingesag.se

Erik
Säljare butik, bygg & industri
0645-10158
erik@follingesag.se

Bella
Bella

Ekonomi
0645-10169
bella@follingesag.se

Christoffer
Christoffer
 Lagerlogistik
.
.

Bengan
Bengt-Åke

Säljare butik

.


Rasmus

Lagerlogistik

.

Tommy
Lagerlogistik

.

Patrik
Patrik

Ägare/Säljare bygg bil & industri
0645-10155
patrik@follingesag.se

Martin
Martin

Ägare/Säljare bygg
0645-10166
martin@follingesag.se

Håkan
Håkan
Lagerlogistik

 

.

Emil
Lagerlogistik

Comments are closed.